Karabüklü Öğrencilere Vali Eşinden Tablet Hediyesi

Karabüklü Öğrencilere Vali Eşinden Tablet Hediyesi
REKLAM ALANI
20.12.2020
289
A+
A-

Koronavirüs salgını neden evde eğitimlerine imkânları olmadığı için derslere giremeyen bazı öğrencilerin imdadına Karabük Valisi Fuat Gürel’in eşi Özlem Gürel yetişti. Bu öğrencileri evlerinde ziyaret ederek tablet hediye edildi.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi öğrenciler belirlenen ihtiyaç sahibi bazı öğrencilerin tablet ihtiyaçları Vali Fuat Gürel’in eşi Özlem Gürel tarafından giderildi.

Evlerinde ziyaret ettiği miniklerle yakından ilgilenerek tablet, kırtasiye malzemesi ve çeşitli hediyeler veren Özlem Aras Gürel, “Geleceğimizin teminatı olan siz değerli yavrularımızın eğitimlerini en güzel şekilde alarak geleceğe en güzel şekilde hazırlanması bizim için çok önemli. Sizleri çok seviyor ve önemsiyoruz, EBA üzerinden gerçekleştirilen derslerinizden ve eğitimlerinizden geri kalmamanız için devlet olarak her zaman yanınızdayız.” diye konuştu.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü Yasemin Canbaz’ın eşlik ettiği ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden aileler ve minik öğrenciler anlamlı ziyaret ve hediyeler için Özlem Aras Gürel’e teşekkür etti.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.