“İş Arayan Değil, Aranılan Eleman Olun”

“İş Arayan Değil, Aranılan Eleman Olun”
REKLAM ALANI
Yayınlama: 12.03.2022
32
A+
A-

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Celal Bayar Üniversitesi’nde gerçekleştirilen ‘Gençlik Buluşması’nda öğrencilere, “İş arayan değil, aranılan eleman olun” tavsiyesinde bulundu.

Vali Karadeniz, Manisa Celal Bayar Üniversitesi ve Gençlik İl Spor Müdürlüğü organizasyonuyla gençlerle bir araya geldi.

Gençlerin üniversiteyi bitirdiklerinde iş arayan değil aranılan eleman olmanın kendi ellerinde olduğunu belirten Vali Karadeniz, “Üniversite hayatınızı nasıl geçirdiğiniz çok önemli. Eğitim hayatınızda başarılı olmak için çalışırken aynı zamanda sosyal ve sportif faaliyetlerinizin olması; kişiliğinizin gelişimi, donanımlarınızın artması ve hayatı tecrübe etmekte size önemli katkılar sağlayacaktır. Çağımız, inovatif düşünmeyi ve farklı şeyler üretmeyi gerektiriyor. Bu yüzden hedefiniz her zaman donanımınızı ve kapasitenizi artırmak için çalışmak olmalıdır” dedi.

Hayat yolculuğuna çıkarken herkesin belli hedefleri ve idealleri olduğunu da ifade eden Karadeniz, “Gerçekleştirdiğimiz hedef ve ideallerin yerine hayatın çizgisine göre yeni hedef ve idealler belirliyoruz. Sizlerin de başarılı bir şekilde eğitim hayatınızı tamamlamanız ve hayat yolculuğunda ki hedeflerinizi gerçekleştirmenizi temenni ediyorum” diye konuştu.

Vali Yaşar Karadeniz, Rektör Prof. Dr. Ahmet Ataç ve kurum müdürleri daha sonra gençlerin talep ve isteklerini dinleyerek sorularını cevaplandırdı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.