İlçelere 25 Bin Litre Dezenfektan

İlçelere 25 Bin Litre Dezenfektan
REKLAM ALANI
Yayınlama: 14.04.2020
211
A+
A-

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında ilçe belediyelere 25 bin litre dezenfeksiyon ilacı ile maske, tulum, eldiven ve gözlük desteği sağladı.

Büyükşehir Belediyesi dezenfeksiyon çalışmalarına başladığı ilk günden itibaren şehir merkezinde yapılan tüm çalışmaları ilçelerde de gerçekleştiriyor. Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı ekipleri tarafından virüsten korunmada en etkili yöntemlerden olan dezenfeksiyon çalışmaları ilçelerde halka açık tüm alanlarda da uygulandı.

Gelinen süreçte ilçe belediyelerinin kendi çalışmalarını yapabilmeleri için Büyükşehir Belediyesi gerekli malzemeleri ilçelere göndererek buralardaki dezenfeksiyon işlerinde süreklilik sağlıyor.

Büyükşehir Belediyesi merkez ilçeler dışında kalan ilçe belediyelerine dezenfeksiyon işlerinde kullanılmak üzere toplamda 25 bin litrelik nano gümüş içerikli hidrojen peroksit desteği ve dezenfeksiyon işlemlerini yapacak personelin de virüse karşı kendini koruyabilmesi için n95 maske, tulum, gözlük, eldiven ve tıbbi maske desteğinde bulundu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.