“Hizmet, Vatandaşın Evine Kadar Götürülüyor”

“Hizmet, Vatandaşın Evine Kadar Götürülüyor”
Yayınlama: 24.01.2022
A+
A-

İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, Erzurum’un Karayazı ilçesini ziyaret ederek, yapılan çalışmaları inceledi. İnce, yaptığı ziyaretlerde hizmetin vatandaşın evine kadar ulaştığını gördüklerini söyledi.

Erzurum Valisi Okay Memiş, Büyükşehir Belediye Başkanvekili Fevzi Polat, İl Emniyet Müdürü Levent Tuncer, İl Jandarma Komutanı Albay İlker Şimşek ve beraberindekilerle Karayazı Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Muammer Sarıdoğan’ı kaymakamlık binasında ziyaret eden İnce, ilçeyi gezerek esnafla sohbet etti.

Belediye binasına da geçen İnce, burada yapılan çalışmalar hakkında Sarıdoğan’dan brifing aldı.

İnce, burada yaptığı açıklamada, ilçedeki çalışmaları yerinde görmek ve vatandaşları dinlemek amacıyla Karayazı’ya geldiğini aktardı.

“VATANDAŞLARIN TALEPLERİNİ BİZZAT DİNLEDİK”

Karayazı’da yapılan çalışmaları yakından takip ettiklerini ifade eden İnce, şöyle konuştu:

“Yürütülen hizmetleri yerinde görmek ve neler yapılacağını istişare etmek, vatandaşlarla görüşerek memnuniyetlerini, taleplerini bizzat görmek amacıyla geldik. Vatandaşlarımız ve hemşehrilerimizle yaptığımız çalışmaların hava şartlarına rağmen hızlı şekilde devam ettiğini gördük. Milletimizin işlerini kolaylaştıracak belediye hizmetlerini vatandaşın evine kadar götüren hizmetlere şahit olduk. Kaymakamımız ve belediye başkanvekilimize teşekkür ediyoruz. İlçede içme suyu ihtiyacı var, bunun da Büyükşehir Belediyesi ile çözüldüğünü göreceğiz.”

İnce, ilçede tespit ettikleri diğer ihtiyaçları da en kısa sürede gidereceklerini sözlerine ekledi.

“VATANDAŞ MEMNUN, BİZ MUTLUYUZ”

Muhterem İnce, sosyal medyadan ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada, “Terörden arındırılan belediyelerde halka hizmet nasıl edilir görmeye devam ediyoruz. Erzurum-Karayazı’da, Kaymakam ve Belediye Başkanvekili Muammer Sarıdoğan, gayretiyle milletimizin ihtiyacı olan büyük projeleri yapmaya devam ediyor. Vatandaşımız memnun, biz mutluyuz” değerlendirmesinde bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.