Hızlı Çözüm Üretebilmek İçin Halk Günü Düzenliyor

Hızlı Çözüm Üretebilmek İçin Halk Günü Düzenliyor
Yayınlama: 04.04.2022
A+
A-

Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesi Kaymakamı Selin Sarı, “Halk Günü” toplantısı düzenleyerek, vatandaşların devletle olan bağını güçlendirmek, onların ilettiği sorunlarına daha çabuk çözüm üretebilmeyi amaçlıyor.

Düzenlediği toplantıda, vatandaşların sağlık, eğitim, sosyal yardım, iş ve diğer konularda kendisine ilettiği sıkıntıları ve talepleri dinleyen Kaymakam Selin Sarı, aileleriyle birlikte gelen çocukları da çeşitli hediyeler vererek sevindirdi.

Halk Günü toplantısında vatandaşları tek tek dinleyerek, sorunlarının çözümü konusunda ilgili birimlere talimat veren Kaymakam Sarı, “Amacımız, bizlere iletilen her türlü soruna, şikayet ve taleplere daha hızlı çözümler üretebilmek, vatandaşımızı buradan mutlu göndermektir. Vatandaşlarımız tarafından bizlere iletilen her konuyu yakından takip ediyoruz ve sıkıntılarını gidermek için gereken hassasiyeti gösteriyoruz. Bizler devlet olarak vatandaşımızın yanındayız. Bizlere her daim rahatlıkla ulaşabilir, sorunlarını iletebilirler” şeklinde konuşarak, vatandaşlara kapılarının her zaman açık olduğunu belirtti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.