“Herkesin Derdine Derman Olmaya Gayret Ediyoruz”

“Herkesin Derdine Derman Olmaya Gayret Ediyoruz”
REKLAM ALANI
25.03.2022
23
A+
A-

Ardahan Valisi Hüseyin Öner, kendisinden randevu talebinde bulunmak suretiyle; sorun, şikayet ve taleplerini iletmek isteyen vatandaşlarımızı bizzat dinlemek amacıyla “Halk Günü” toplantısı gerçekleştirdi. Vali Öner, “Herkesin derdine derman olmaya devam edeceğiz” dedi.

Valilik toplantı salonunda, ilgililerin katılımıyla gerçekleştirilen “Halk Günü” toplantısında vatandaşların sorunlarını, şikayetlerini ve taleplerini tek tek dinleyerek not alan alan Vali Öner, kendisine iletilen sorun, şikayet ve taleplerin değerlendirilmesi ve çözümü için ilgili kurum müdürlerine talimatlar verdi. 

Toplantıya katılan vatandaşlara yönelik bir konuşma yapan Vali Hüseyin Öner, “İnşallah bu yaptığımız toplantılarla sizlerin sorunlarına, dertlerine çare oluruz. Allah’ın izni ile bu şehirde herkesin derdine derman olmaya gayret edeceğiz ve önümüzdeki süreçte daha güzel hizmetler yapacağız. Bugün dile getireceğiniz sorun, sıkıntı, şikayet ve taleplerinizi bizzat ben ve ilgili kurum müdürlerimiz takip edecek ve en kısa sürede sonuçlandırılmasını sağlayacağız” diye konuştu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.