“Her Zaman Vatandaşlarımızın Yanındayız”

“Her Zaman Vatandaşlarımızın Yanındayız”
Yayınlama: 15.11.2021
A+
A-

Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz,  yangın sonucu kullanılamaz hale gelen evleri yeniden yapılan vatandaşları ziyaret ederek, “Hayırlı olsun” dedi. Vali Yılmaz burada yaptığı açıklamada, her zaman vatandaşların yanında olduklarını dile getirdi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Kazmaca Köyü’ndeki Ünal Babaoğlan,  Karatepe Köyü’nde ise Bilal Torşahin ve Fazlı Torşahin’a ait yapılan evlerde incelemelerde bulundu. “Hayırlı olsun” dileklerini ileten Vali Yılmaz, vatandaşlarla da bir süre sohbet etti.

Yılmaz, ziyaretlerinin ardından yaptığı açıklamada, “Kazmaca Köyü’nde yanan bir evimiz yaklaşık 2 ayda bitirildi ve teslim edildi. Karatepe Köyü’nde tamamen yanan iki evimiz vardı, evlerimiz yapıldı ve vatandaşlarımıza teslim edildi. Vatandaşlarımızdan herhangi bir ücret talep edilmeden devletimizin imkanları ve hayırseverlerimizin destekleri ile evlerimiz tamamlandı. Allah felaketlerden, kazalardan hepimizi, milletimizi korusun. Yeter ki cana gelmesin, hepsi karşılanır. Allah devletimize, milletimize zeval vermesin. Biz her zaman vatandaşlarımızın yanındayız” diye konuştu. 

Memnuniyetlerini ifade eden vatandaşlar da Vali Yılmaz’a teşekkürlerini ileterek, “Allah sayın valimizden, devletimizden razı olsun. Çok teşekkür ediyoruz” şeklinde duygularını dile getirdiler.

Vali Yılmaz’ın ziyaretlerinde, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mesut Ovalı ve Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Devrim Murat Aksoy da yer aldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.