HDP’li Vekilin Öldürülen Terörist ile Samimi Fotoğrafları Ortaya Çıktı

HDP’li Vekilin Öldürülen Terörist ile Samimi Fotoğrafları Ortaya Çıktı
Yayınlama: 09.01.2022
44
A+
A-

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Adıyaman kırsalında 29 Nisan 2017 tarihinde etkisiz hale getirilen terör örgütü PKK’lı teröristlerden Volkan Bora ile HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel’in samimi fotoğrafları basına yansıdı.

Gazeteci Ceyhun Bozkurt, terör örgütü içinde “Değer Ailesi”nin işleyişini dile getirdiği yazısında, kurala göre öldürülen teröristlerin ailesi veya yakınlarına verilen değere işaret etti.

Öldürülen Volkan Bora ile Semra Güzel arasındaki ilişkiye dikkati çeken Bozkurt, terör örgütünün ‘Değer Ailesi’ diye tanımladıkları bu kişilere hayatlarında her türlü desteği sağladığını ifade etti.

Yayımladığı fotoğrafların öldürülen terörist Bora’nın cep telefonundan çıktığını da belirten Bozkurt, terörist ile ilişkisi dolayısıyla Semra Güzel’in örgüte göre değer ailesinden sayıldığını ve milletvekili olduğuna vurgu yaptı.

TBMM’ye gönderilen HDP’li vekillere ait dokunulmazlık dosyaları arasında kendisi hakkında da dokunulmazlık dosyası bulunan Semra Güzel, 24 Haziran 2018 seçimlerinde Diyarbakır’dan milletvekili seçilmişti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.