Güç Birliği Yapan Havza’nın Geleceği Parlak

Güç Birliği Yapan Havza’nın Geleceği Parlak
Yayınlama: 22.12.2021
A+
A-

Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, Havza için güç birliği yaptıklarını ifade ederek, “Havza’nın geleceği çok parlak” dedi.

Kaymakam Cengiz Nayman, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Havza TSO Başkanı Erkan Acar’dan oluşan heyet Merzifon Organize Sanayi Bölgesi’nde incelemelerde bulundu. 

Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, Havza için güç birliği yaptıklarını ifade ederek, “Havza’nın geleceği çok parlak. Tüm kurumlarımız ile birlikte tek bir ize basarak ilerliyoruz ve bu bizi daha güçlü yapıyor. İlçemize gelecek yatırımcılarımıza elimizden gelen her türlü desteği vereceğiz” diye konuştu.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise Havza OSB’ye yatırımcı bulmak adına çalışmalara ağırlık verildiğini kaydederek, “Bizim için mesafenin önemi yok. Gerekirse tüm yatırımcılarımızı tek tek ziyaret ederek ilçemize davet edeceğiz. Yaptığımız her çalışma ilçemizin geleceği için. Havza OSB inşallah kısa süre sonra 4 bin 500 dekar alana kavuşacak. Ne kadar çok yatırımcı bulursak Havza ve bölgemiz o kadar çabuk kalkınır” dedi.

Havza TSO Başkanı Erkan Acar da “Havza OSB’nin görünürlüğünü arttırmak ve yatırımcı bulmak için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. İnşallah Havza ve bölgemiz Havza OSB ile büyüyecek” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.