“Gönülden Gönüle” Her Kapıyı Aşındırıyor

“Gönülden Gönüle” Her Kapıyı Aşındırıyor
Yayınlama: 23.02.2022
A+
A-

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’un talimatı ile başlatılan Gönülden Gönüle projesi kapsamında Dilovası ve Derince ilçelerinde toplam 20 ev ziyaret edildi.

Vali Yavuz’un hayata geçirilmesine ön ayak olduğu Kocaeli’de Gönülden Gönüle projesi, kentin her noktasındaki şehit yakınları, gaziler, yaşlı, engelli, öksüz, yetim ve ihtiyaç sahibi aileler ziyaret edilerek gönüllerine dokunuluyor.

Devletin şefkatine ihtiyaç duyan ve gönlü alınmayan tek kişi kalmayıncaya dek yapılacak olan ziyaretler Dilovası ve Derince ilçelerinde sürdürüldü.

Vali Yardımcıları Abdul Rauf Ulusoy ve Ali Ada, iki ilçede toplam 20 aileye ile görüştü, gönül köprüleri kurdu. Vali Yardımcıları Ulusoy ve Ada, ziyaretleri sırasında rastladıkları vatandaşlarla sohbet edip, çocuklara hediyeler vererek onları sevindirmeyi de ihmal etmediler.

Vali Yardımcısı Ulusoy, Dilovası’nda bir şehit ailesi ile 9 ihtiyaç sahibi aileyi hanelerinde ziyaret etti. Ailelere ihtiyaç ve talepleri olup olmadığını soran Vali Yardımcısı Abdul Rauf Ulusoy, onların hayır duasını aldı. 

Vali Yardımcısı Ali Ada da Derince’de ikamet eden 10 ihtiyaç sahibi aileyi hanelerinde ziyaret etti. Vali Yardımcısı Ada, yapılması gerekenler noktasında gereken ne varsa yapacaklarını belirterek, ziyaretlerini sonlandırdı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.