Genç Kaymakamlığından Gençlere yönelik projeler

Genç Kaymakamlığından Gençlere yönelik projeler
REKLAM ALANI
10.04.2019
388
A+
A-

Bingöl’ün Genç ilçe Kaymakamlığı, 09-29 yaş aralığındaki gençlere yönelik sosyal, kültürel, sanatsal, sportif, mesleki kurs ve faaliyetleri hayata geçirmeye hazırlanıyor. Kaymakamlık, Sosyal Gençlik Projelerine katılmak isteyenlerin, 11 Nisan tarihine kadar başvurularını Genç Gençlik Merkezine yapabileceğini duyurdu.

Bingöl Genç ilçe Kaymakamlığı gençlere yönelik projeleri gerçekleştirmeye hazırlanıyor.  “Mutlu Genç, Mutlu Gençlik” ve ” Spora Geç Kalma, Genç Kal” Projeleriyle gençler birçok alanda açılacak kurslarda,  hem işi öğrenecek, hem de sertifika sahibi olacak.

Başvuruda son gün 11 Nisan

Genç Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı ve Genç Gençlik Merkezi tarafından uygulanmasına başlanılan projelerde 09-29 yaş aralığındaki gençlere yönelik sosyal, kültürel, sanatsal, sportif, mesleki kurs ve faaliyetler yapılması planlanıyor.Genç Kaymakamlığı, Sosyal Gençlik Projelerine katılmak isteyen gençlerin, 4-11 Nisan tarihleri arasında başvurularını Genç Gençlik Merkezine yapabileceğini bildirdi.

Genç Kaymakamlığından yapılan açıklamada, Gençlik Merkezince 4-11 Nisan tarihleri arasında hayata geçirilen ‘Mutlu Genç Mutlu Gençlik’ ve ‘Spora Geç Kalma Genç Kal’ Genç Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nca desteklenecek. Sosyal, kültürel ve eğitsel kurslar ile mesleki ve istihdam kurslar ve spor kursları kapsamında; CNC Kursu, Çağrı Operatörü Kursu, Doğalgaz Kursu Bilgisayar Kursu, Girişimcilik Kursu, Basketbol Kursu, Voleybol Kursu, Masa Tenisi Kursu, Badminton Kursu, Rafting Kursu, Kaymakamlık Kupası Ortaokul Ligi, Kaymakamlık Kupası Ligi, Kaymakamlık Kupası Gençlik Ligi düzenlenecek.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.