Fenerbahçeli Çifte Nikahta Belediye Başkanından Formalı Sürpriz

Fenerbahçeli Çifte Nikahta Belediye Başkanından Formalı Sürpriz
Yayınlama: 23.03.2022
A+
A-

Gümüşhane’nin Torul ilçesinde Fenerbahçe tutkuları dolayısıyla tuttukları takımın formasıyla nikah masasına oturan çifti, Trabzonsporlu Belediye Başkanı Evren Özdemir de Trabzonspor formasıyla evlendirdi.

Trabzonspor’a olan tutkusunun çok fazla olduğu bilinen Torul’da Fenerbahçeli Buket Aytemur ve İlhami Fettah Arslan çifti, hayatlarını birleştirecek imzayı atacakları masaya Fenerbahçe formalarıyla oturdu. 

Koyu bir Trabzonspor taraftarı olan Torul Belediye Başkanı Evren Özdemir ise tam nikah masasına otururken kazağını çıkararak Trabzonspor formasının üzerine cübbesini giyip nikahı öyle kıydı.

Torul Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde kıyılan nikahın şahitleri de Trabzonspor ve Fenerbahçe formaları giyerek törene katıldı.

Renkli görüntülere sahne olan nikahta bir Trabzonsporlu Belediye Başkanı olarak bu mutlu birlikteliğe hep birlikte şahitlik edeceklerini kaydeden Belediye Başkanı Evren Özdemir, “İnşallah güzel bir beraberliğiniz olsun. Vatana, millete, dini İslam’a hayırlı evlatlar yetiştirmeyi nasip eylesin Rabbim” dedi.

Başkan seçildiğinden beri ilk defa böyle bir nikah kıydığını, böyle bir organizasyona giren olmadığını kaydeden Özdemir, “Torul küçük bir yer. Fenerbahçe formalarıyla nikaha gelecekleri haberi bana ulaşınca ben de Trabzonspor’un bir taraftarı olarak onlara bir sürpriz yapmak istedim ve Trabzonspor formasıyla beraber nikahlarını kıydık. İkisi de değerli insanlar. Allah ömür boyu mesut etsin diyorum. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da yanlarında olmaya devam edeceğim” diye konuştu.

FORMA BAŞKA, HEP YANLARINDA OLACAK

Damat İlhami Fettah Arslan ise “Evlilik çok kutsal bir değer ve biz de bu kutsal değeri başka bir kutsal değerimizle bütünleştirmek istedik. Bu yüzden özellikle sonbaharda başlayan birlikteliğimizi sonrasında kış ve en sonunda kutlamak, taçlandırmak istedik. Benim akrabalarımın yüzde 90’ı zaten Fenerbahçeli. İnsanlar sonuçta birbirlerine karşı saygı duyduğu sürece kesinlikle hiçbir problem düşünmedim” ifadelerini kullandı.

İsimlerinin baş harfleri de Fenerbahçe’nin kısaltılmışı “FB” olan çiftten gelin Buket Aytemur da “Bizim isimlerimizin baş harfleri de Fenerbahçe’yi oluşturduğu için, forma giymemizin de manevi değeri fazla olduğu için bunu tercih ettik. Biraz alışılmışın dışında olması hem de daha farklı bir şey olsun diye yaptık” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.