Engeli Bulunan Kız Kardeşlerin Salıncak ve TV İsteği Yerine Getirildi

Engeli Bulunan Kız Kardeşlerin Salıncak ve TV İsteği Yerine Getirildi
Yayınlama: 12.04.2022
A+
A-

Ordu Valisi Tuncay Sonel, halk gününe gelerek kendisini evlerine davet eden Emir ailesine ziyaretinde ailenin engelli iki kızının isteklerini yerine getirdi.

Vali Tuncay Sonel, 35 bin 58 engeli olan vatandaş bulunan Ordu’da bu kişileri evlerinde ziyaret ederek, sorun ve taleplerini alıyor.

Halk gününe gelerek kendisini evlerine davet eden Emir ailesinin bu isteğini kırmayan Tuncay Sonel, engeli olan Elif ve Ceylan Emir kız kardeşlerin, salıncak ile televizyon isteğini anında yerine getirdi.

Ailenin talebini hızlı bir şekilde yerine getirerek teslim ettiklerini söyleyen Vali Sonel, “Her çarşamba yaptığımız halk gününde Nuran ablamız kızı Ceylan ile katılmış ve evlerine davet etmişti. Bizler de zaten düzenli olarak 19 ilçemizde çalışma arkadaşlarımızla engeli olan vatandaşlarımızı evlerinde görüyoruz. Devletimizin şefkatini ve sıcaklığını her daim engeli olan vatandaşlarımıza da gösteriyoruz. Bugün Elif ve Ceylan kızımızın mutluluğu ve duası yeter” dedi.

“HER FIRSATTA ONLARIN YANLARINDAYIZ”

Vali Sonel, “21 aydır çalışma arkadaşlarımızla birlikte ilimiz genelinde tespit ettiğimiz 35 bin 58 engeli olan vatandaşımızı evlerinde ziyaret etmeye gayret ediyoruz. Yılın belirli gün ve haftalarında değil, her fırsatta engeli olan vatandaşlarımızın yanındayız” ifadelerine yer verdi.

Vali Tuncay Sonel’in evlerine gelerek ziyarette bulunması ve kendisine ilettikleri taleplerinin yerine getirilmesi dolayısıyla çok sevindiğini söyleyen anne Nuran Emir de teşekkürlerini iletti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.