Emekli Çift Bütün Birikimlerini Eğitim İçin Bağışladı

Emekli Çift Bütün Birikimlerini Eğitim İçin Bağışladı
MOBİL REKLAM ALANI
Yayınlama: 18.11.2021
66
A+
A-

Gaziantep’teki hayırsever emekli bir çift, bütün birikimlerini Valilik koordinasyonunda yürütülen “100. Yılda 100 Hayırsever Kampanyası” kapsamında kentteki eğitime bağışladı.

Gaziantep’teki okul eksikliğinin giderilmesi, eğitim ve geleceğe yatırımın hedeflendiği kampanyaya, hayırsever ve kurumların destekleri sürüyor.

Bu kapsamda iş insanlarının yanı sıra vatandaşlar da kampanyaya katkı sağlıyor. Kentte emekli çift Nedim ve Fatma Karaca’nın, tüm birikimlerini kampanyaya bağışlaması ve bunun karşılığında bir ilkokulun isim hakkını alması dolayısıyla Valilikte protokol imzalandı.

“HAYRIN BÜYÜĞÜ, KÜÇÜĞÜ ÖNEMLİ DEĞİL”

Vali Gül, törende yaptığı konuşmada, “Olağanüstü fedakarlık. Hayrın büyüğü, küçüğü hiç önemli değil asıl olan bu proje içerisinde yer almak. Emekli olarak bütün birikiminizi bu işe vermeniz bana göre her şeyden daha kıymetli. Biz sizlere teşekkür ediyoruz. Hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerini kullandı.

İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe ise Nedim ve Fatma Karaca’ya teşekkür ederek, kentteki eğitime önemli katkı sağladıklarını dile getirdi.

Nedim Karaca da yapılacak okulun vatana millete hayırlı olmasını diledi.

Konuşmaların ardından protokol imzalandı.

MOBİL REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.