Dumlupınar Şehitliği’nde Çocuklara Motivasyon Eğitimi

Dumlupınar Şehitliği’nde Çocuklara Motivasyon Eğitimi
REKLAM ALANI
31.08.2021
59
A+
A-

Kütahya’nın Dumlupınar ilçesinde 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında, çocuklara yönelik motivasyon eğitimi verildi.

Dumlupınar Kaymakamlığı tarafından organize edilen etkinlik kapsamında motivasyon tırında gerçekleştirilen eğitim programı,  çocuklar ve velileri tarafından ilgiyle izlendi.

Motivasyon eğitimine katılan 6 yaşındaki Merve Berra Dumlu, hayallerini yazıp uçurduğunu söyledi. Annesi Elif Dumlu ise, Dumlupınar ilçesine gelen Motivasyon tırındaki eğitime iki kızı ile katıldığını belirterek, çok mutlu olduklarını ifade etti.

İzmir’den Dumlupınar’a misafir gelen Duru Demirok (8), motivasyon eğitimi aldığını ve çok eğlendiğini söyledi.

“ÇOK EĞLENDİK”

Motivasyon eğitimine katılan 11 yaşındaki Nisanur Dumlu, “Bugün ilçemize Motivasyon tırı geldi. Çok memnun olduk, hocamıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Eğitimi veren Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Simav Meslek Yüksek Okulu İnsan Kaynakları Bölümü Öğretim Görevlisi Kudret Armağan, Dumlupınar’daki çok değerli öğrencilerimizle iletişim ve motivasyon dolu bir etkinlik gerçekleştirdik. Bu yolculuğa en başından beri gönülden destek veren Kütahya Valisi Ali Çelik’e teşekkür ediyoruz. Bu günkü yolculuğumuzda minik gönüllere dokunduk ve onların motivasyonunu yükseltmeye çalıştık” diye konuştu.

Dumlupınar ilçesinde gerçekleştirilen motivasyon eğitimini, Dumlupınar Kaymakamı Salih Sak, AK Parti Kütahya Milletvekilleri Ahmet Tan ve Ceyda Çetin Erenler ile Kütahya AK Parti İl Başkanı Sebahattin Ceyhun da ziyaret etti.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.