Düğün Magandalarına Geçit Yok!

Düğün Magandalarına Geçit Yok!
REKLAM ALANI
03.08.2021
192
A+
A-

Samsun’da düğün konvoylarını takibe alan Bafra Kaymakamlığı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 17-28 Temmuz tarihleri arasında silahla havaya ateş açarak huzur ve güveni bozan 7 kişi hakkında yasal işlem yapıldı.

Görevlilerce 4 kişi hakkında “genel güvenliği kasten tehlikeye sokma ve 6136 sayılı Kanun’a muhalefet” suçundan, 2 şahıs hakkında “6136 sayılı Kanun’a muhalefet”ten adli işlem, bir kişi hakkında da kurusıkı tabanca taşımaktan bin 730 TL idari işlem yapıldı.

Uygulamalarda, 5 ruhsatsız tabanca, 2 av tüfeği, 2 kurusıkı tabanca, 41 adet, tabanca fişeği, 6 adet boş kovan, bir adet av fişeği, 67 adet av fişeği kartuşu, bir adet muşta ele geçirildi.

Çetinkaya Köprüsü başında oluşan trafik yoğunluğunu takip etmek ve silah atan şahısları tespit etmek için resmi ve sivil ekipler görevlendirildi.

SIKI ŞEKİLDE TAKİP

Gerek düğün salonlarında yapılan düğün, kına ve benzeri etkinlikler, düğün konvoyları, Gelin Köprüsü’ndeki etkinlikler de sivil ve resmi görevlilerce sıkı bir şekilde takip edilecek.

Trafik kuralı ihlali yapan araçlar ile ateşli silahla ateş eden, izinsiz havai fişek atan şahısların görüntü ve fotoğrafları çekilecek. Kimlik tespiti yapılan şahıslar hakkında adli ve idari işlem yapılacak.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.