“Diyadin Hak Ettiği Güzelliklere Kavuşacak”

“Diyadin Hak Ettiği Güzelliklere Kavuşacak”
Yayınlama: 04.09.2021
A+
A-

Diyadin’de güvenlik nedeniyle belirli noktalara konulan beton bariyerler, Kaymakam Alper Balcı’nın talimatları doğrultusunda kaldırıldı. Kaymakam Balcı, Diyadin’in hak ettiği güzelliklere kavuşacağını söyledi.

Ağrı’nın Diyadin ilçesinde önceki yıllarda güvenlik nedeniyle belirli noktalara konulan beton bariyerler, Kaymakam Alper Balcı’nın talimatları üzerine kaldırılarak yaya ve araç trafiğinin rahatlaması sağlandı.

Vatandaşlardan gelen taleplerin değerlendirmeleri sonucu alınan karar ile yolun tekrar araç ve yaya trafiğine açılması için gerekenin yapıldığını kaydeden Balcı, Diyadin’in huzur ve güven kenti olduğunu belirtti.

Balcı, “Yıllardır Kaymakam Özgür Azer Kurak ve İnönü caddelerinde bulunan yollar, güvenlik nedeni ile beton bariyerlerle kapalıydı. Kapalı olan caddelerimizi geçtiğimiz aylarda açmıştık. Açılan caddelerde bulunan beton bariyerler yolun yarısını kapattığı için hem yaya hemde araç trafiğini olumsuz etkiliyordu. Bu nedenle vatandaşlarımızdan gelen talepleri değerlendirip beton bariyerleri kaldırarak yolun genişlemesini sağladık.Tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Kapalı olan yolda barikatların kaldırılması ve düzenleme konusunda Diyadin İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sinan Yıldız ve İlçe Emniyet Amiri Komiser Halil İbrahim Karakaş’ a teşekkürlerini ileten Alper Balcı, Diyadin’in hak ettiği güzelliklere kavuşacağını dile getirdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.