Devletimiz Yanımızda Akaryakıt Desteği Bile Var

Devletimiz Yanımızda Akaryakıt Desteği Bile Var
REKLAM ALANI
Yayınlama: 19.01.2022
43
A+
A-

Türkiye’de yoğun kış şartları dolayısıyla birçok bölge ve ilde ulaşım konusunda sıkıntılar yaşanıyor. Doğal şartların getirdiği sıkıntılar ise devlet kurumlarının özverili çalışmalarıyla kolaylaştırılıyor. Osmaniye Valiliği, yolda kalan vatandaşlar yiyecek, içecek yardımının yanında akaryakıt götürerek de destek oluyor.

Osmaniye’de yoğun kar yağışı nedeniyle yolda mahsur kalanlara yiyecek, içecek ve akaryakıt desteğinde bulunuldu, 317 kişi misafirhanelere yerleştirildi.

Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, 18 Ocak’ta başlayan ve gece saatlerinde etkisini arttıran kar yağışının hayatı olumsuz etkilediği belirtti.

Ekiplerin kapanan yollarda çalışmalarını aralıksız sürdürdüğü ifade eden Yılmaz, Osmaniye-Gaziantep kara yolu, Bahçe ilçesi sonrasında trafiğe kapanması nedeniyle yolda mahsur kalanlar olduğunu söyledi.

317 KİŞİ MİSAFİRHANEYE YERLEŞTİRİLDİ

Yolda mahsur kalanları ziyaret ettiklerini aktaran Yılmaz, 317 kişiyi kamu misafirhanelerine yerleştirildiğini, ayrıca yiyecek, içecek ve yakıt desteğinde bulunduklarını belirtti.

Ekiplerin çalışması sonucu Osmaniye-Gaziantep kara yolunun ulaşıma açıldığını dile getiren Yılmaz, Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolu’nun Bahçe ilçesi ile Nurdağı arasının ise kapalı olduğunu ifade etti.

Yılmaz, kar yağışının etkisini yitirdiği kentte karayolları ekiplerinin kapanan yolda çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü kaydetti.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.