Çorum Belediyesi Üniversitelilerin Çamaşırını Ücretsiz Yıkıyor

Çorum Belediyesi Üniversitelilerin Çamaşırını Ücretsiz Yıkıyor
REKLAM ALANI
01.10.2022
15
A+
A-

Çorum’a üniversite eğitimi için gelen öğrenciler, çamaşırlarını iki farklı bölgede kurulan çamaşırhanelerde ücretsiz yıkatabilecek.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın geçtiğimiz aylarda sözünü verdiği hizmetten öğrenciler yararlanmaya başladı.

Sosyal medya hesabından çamaşırhane hizmetinin faaliyete geçtiğini duyuran Aşgın, bu hizmetten yurtta ya da evde kalan tüm üniversite öğrencilerinin faydalanacağını belirtti.

Aşgın, “Üniversitede okuyan kardeşlerimiz çamaşırlarını yıkamak için zaman harcamasınlar. Bizim iki noktada oluşturduğumuz yerlere gelsinler yıkayalım, kurutalım, ütüleyelim, poşetleyelim ve kendilerine tertemiz bir şekilde geri verelim” ifadelerini kullandı.

Yurt ya da evde kalan öğrencilerin bu hizmetten yararlanabileceğini belirten Aşgın, “Çamaşırhanemizin biri Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanemizin karşısındaki refakatçi misafirhanemizde. KYK yurtları burada. Öğrenci hareketliliği burada, binlerce öğrenci buraya çok yakın yerde kalıyor. İkincisi ise Buhara Kültür Merkezimizde. Rektörlüğümüz, Kampüsümüz, Fen Edebiyat Fakültemiz, Tıp Fakültemiz oraya yakın. Orada da öğrenci yoğunluğu var. Bu hizmetimiz tüm öğrencilerimize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.