Çölyak Hastası Küçük Naile’ye Ziyaret

Çölyak Hastası Küçük Naile’ye Ziyaret
REKLAM ALANI
Yayınlama: 12.03.2022
27
A+
A-

Ordu’nun Ünye ilçesi Kaymakamı Ayhan Işık, 11 yaşındaki çölyak hastası Naile Keçeli’yi ziyaret ederek glütensiz gıda yardımında bulundu.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından belirlenen çölyak hastası 11 yaşındaki Naile Keçeli’nin glütensiz gıda ihtiyaçları Ünye Kaymakamlığı tarafından karşılanırken, Ünye Kaymakamı Ayhan Işık, İlçe Sağlık Müdürü Sinan Dinçer Ayyıldız, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hakan Kuzu Keçeli’nin ailesini evinde ziyaret etti. 

Ziyarette, çölyak hastası Naile Keçeli’ye çeşitli hediyeler de verildi. Glütensiz gıdaların gerek fiyatlarında, gerekse temini konusunda zorluklar olduğunu belirten Kaymakam Işık, “Bu zorlukları bir nebze azaltmak için çölyak hastası küçük Naile’nin ailesine gıda desteğinde bulunduk. Kaymakamlık olarak hemşerilerimizin yanındayız. Şimdiye kadar onlara elimizdeki olanaklar dahilinde hep yardımcı olduk, olmaya da devam edeceğiz. Biz, elimizdeki tüm imkanları onlara sunmaktan ve çocuklarımızın yüzlerindeki mutluluğu görmekten dolayı son derece sevinçliyiz” dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.