Çocuklar Slogan Atarak Çağırdıkları Kaymakam ile Maç Yaptı, Doğum Günü Kutladı

Çocuklar Slogan Atarak Çağırdıkları Kaymakam ile Maç Yaptı, Doğum Günü Kutladı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 19.01.2022
84
A+
A-

Diyarbakır’ın Çınar ilçesinde, Kaymakamlık binası önünde toplanan çocukların “Kaymakam buraya, eller havaya” diye slogan atması üzerine Kaymakam Güher Sinem Büyüknalçacı, çocuklarla bir saat top oynadı, ardından çocuklarla birlikte doğum günü kutlamasına katıldı.

Çınar’ın sıra dışı Kaymakamı Güher Sinem Büyüknalçacı, makamındayken çocukların top oynadığını gördüğünü gidip onlarla futbol maçı oynamayı hayal ettiği sırada çocuklardan “Kaymakam buraya, eller havaya” sloganlarının yükseldiğini söyledi.

Bir anda çocukluğunun gözleri önüne geldiğini ifade eden Kaymakam Büyüknalçacı, “Çocuklarımın sloganı karşısında daha fazla dayanamayıp spor ayakkabılarımı giydim ve aşağı inip aralarına karıştım. Kıyasıya bir maç yaptık. Berabere biten maçta gol attık, gol yedik.” dedi.

GÖREVİMİN EN MUTLU ANLARIYDI

Hayatında ilk kez böyle bir şey yaşadığını ifade eden Kaymakam Büyüknalçacı; “Anlatılması zor duygular yaşadım. Benim için Kaymakamlık görevimin en mutlu anlarıydı. Maçtan sonra yorgunluğumuzu ise, birlikte top oynadığımız Fırat’ın doğum gününü kutlayarak attık.” şeklinde konuştu.

Kaymakam Büyüknalçacı, “Hafta boyunca yoğun iş temposunun stresini çocuklarımla yaptığımız maç ve doğum günü ile attım” ifadelerini kullandı.

Büyüknalçacı, maçın ardından, Fırat Demir adlı çocuğun 12’inci yaş gününü kutladı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.