Çayıralan Kaymakamlığı kampanya başlattı

Çayıralan Kaymakamlığı kampanya başlattı
REKLAM ALANI
21.04.2020
720
A+
A-

Çayıralan Kaymakamlığı ile Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından “İhtiyacın Varsa Al, İmkanın Varsa Getir” Sloganıyla yardım  kampanyası başlatıldı.

Çayıralan Kaymakamlığı ile Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından “İhtiyacın Varsa Al, İmkanın Varsa Getir” Sloganıyla yardım  kampanyası başlatıldı. Kampanya kapsamında İhtiyaç Sahibi Vatandaşlarımıza Kriter Gözetmeksizin Gıda Yardımı Yapılacak.

Çayıralan İlçe Müftülüğünün altında bulunan kuran kursu binasından yapılan gıda yardımlardan İlçe Merkezide bulunan ve köylerimizde ikamet eden ihtiyaç sahibi bütün vatandaşlarımız yararlanabiliyor. İhtiyaç sahibi bütün vatandaşlarımız İlçe Müftülüğüne giderek ihtiyacı olan gıda yardımlarından alabiliyorlar.

Çayıralan Kaymakamlığı ve Çayıralan Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından başlatılan “İhtiyacın varsa al, İmkanın varsa getir” kampanasına hayır severler tarafından bağışlar yapılmaya devam ederken, kampanyaya bağışta bulunan hayır severlerin sayısı da her geçen gün artıyor.

Bağışta bulunmak isteyen vatandaşlarımız ise Çayıralan İlçe Müftülüğüne giderek bağışta bulunabiliyorlar.  

YARDIMLAR SÜRECEK

Çayıralan’da Kaymakamlığı ve Vefa Sosyal Destek Grubu Tarafından tertiplenen ve 6 imam hatiple birlikte yürütülen “İhtiyacın Varsa Al, İmkanın Varsa Getir” kampanyasında İlçe Müftülüğü kuran kursunda, ihtiyaç sahiplerine gıda yardımında bulunuluyor.

Çayıralan İlçe Müftülüğü altındaki kuran kursu binasında Hayırseverler tarafından yapılan yardımlar ihtiyaç sahiplerine dağıtılıyor.

Çayıralan Müftülüğü altındaki Kuran Kursu binasında tertiplenen “İhtiyacın varsa al, imkanın varsa getir” kampanyası bir hayırseverin vermiş olduğu yüklü gıda paketleriyle başladı. Kampanyaya destek veren hayırsever vatandaşlarımızın desteklerinin daha artması durumunda Ramazan ayında da ihtiyaç sahibi bütün vatandaşlarımıza gıda yardımında da bulunulacak.

İhtiyacın varsa al, imkanın varsa getir, kampanyasını yürüten İlçe Müftülü personeli İhsan Sevgi, amaçlarının bir nebze de olsa halkın derdine derman olmak olduğunu belirtti.

Yozgat Çamlık

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.