Bucak’ta “Kitap Kafe” Hizmete Açıldı

Bucak’ta “Kitap Kafe” Hizmete Açıldı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 18.09.2021
134
A+
A-

Burdur’un Bucak ilçesinde belediye tarafından yaptırılan “Kitap Kafe” hizmet vermeye başladı.

İki kattan oluşan kafede, 2 bin kitap, kitap severlerin okuması için hazırlandı.

Burdur Valisi Ali Arslantaş, açılış töreninde yaptığı konuşmada, Bucak Belediyesi’nin diğer hizmetlerin yanında böyle kültür hizmetlerini de yapmasından mutluluk duyduklarını belirtti.

“Kitap Kafe”nin kitapsever için güzel bir fırsat olduğuna değinen Arslantaş, “Çok güzel bir hizmet birimi olmuş, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

“BURASI BİR FIRSAT”

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik de gençlerin ve çocukların teknolojinin gelişmesiyle kitaplardan biraz uzaklaştığını dile getirdi. “Kitap Kafe”yle gençlerin kitaplara daha kolay ulaşacağını belirten Özçelik, “Burası bir fırsattır, umarım herkes buradan faydalanır” ifadesini kullandı.

AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur ise ilçeye güzel bir mekan kazandırıldığını vurgulayarak, “İlçem adına çok mutlu oldum. Vatandaşlarımız da buraya okumuş olduklarını kitapları getirip kafenin kütüphanesine katkı yapabilirler” diye konuştu.

Belediye Başkanı Emrullah Ünal da kitap kafede Türk ve dünya edebiyatından, tarihten, sanattan, bilim ve felsefeden yüzlerce kitabın olduğunu söyledi.

Kurdele kesilerek açılan kafede protokol üyeleri yaklaşık 15 dakika kitap okudu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.