Belediyenin İlçe Yardımları Devam Ediyor

Belediyenin İlçe Yardımları Devam Ediyor
REKLAM ALANI
17.05.2020
266
A+
A-

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül önderliğinde Büyükşehir Belediyesi, koronavirüse karşı mücadelede kapsamında ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatıyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi,  salgın nedeniyle zor günler geçiren vatandaş ve esnafa yönelik yardımlarını sürdürüyor. Özellikle 65 yaş üstü yaşlılara ve kronik hastalara pozitif ayrımcılık yaparak salgının yayıldığı ilk günden bu yana yardım ve dezenfekte hizmetlerine devam eden Büyükşehir Belediyesi, bu kez ilçelerdeki ihtiyaç sahibi kimselere yönelik yardım başlattı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün önderliğinde Hilvan ilçesinde gıda kolisi ve maske dağıtımı yapan Büyükşehir Belediyesi’nin yardım eli bu kez Bozova’ya uzandı.

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy’u makamında ziyaret ederek ilçeye yapılan ve yapılacak hizmetler hakkında fikir alış verişinde bulunan Beyazgül, Bozova AK Parti İlçe Başkan Vekili Mustafa Vuran ve yönetim kurulu üyeleriyle de bir araya geldi.

Daha sonra Bozova’da koronavirüs salgınından olumsuz etkilenen ve uzun süre işyerleri kapalı olan esnaf ve ihtiyaç sahibi ailelere yardım eli uzatan Beyazgül, “Bugün Bozova’dayız. Suphi başkanımızın bu pandemi döneminde yapmış olduğu çalışmalar konusunda kendisi ile istişarelerde bulunduk. Gerçekten Bozova’ya büyük işler yaptığını görüyorum, zaman içerisinde de güzel işler başaracağına inancım tamdır. Büyükşehir olarak her zaman ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım elimizi uzatmaya gayret ediyoruz. Şanlıurfa’da ihtiyaç sahibi hiçbir vatandaşımızı evinde yalnız bırakmamak için gayret içerisindeyiz. İnşallah pandemi dönemi bittiğinde de biz ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı yalnız bırakmayacağız, onlarla beraber her zaman beraber olacağız. Bozova için ve yine Şanlıurfa’mız için çok güzel projeler başaracağız” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy ise “Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür ederiz. Başkanımızın ve hayırseverlerin bu süreçte ve sıkıntılı günlerde bizlere destek çıktıkları için teşekkür ediyorum. Bozovalılar merak etmesin her eve giderek ihtiyaç sahibi aileleri birer birer tespit edip onlara gereken yardımı yapacağız” diye konuştu.

BEYAZGÜL ‘BOZOVA KENT MEYDANI’NI İNCELEDİ

Beyazgül, daha sonra Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy ve meclis üyeleriyle birlikte Bozova ilçe merkezinde yürütülen Kent Meydanı inşaat çalışmalarını inceledi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.