Belediye Başkanı Balkondan Nikah Kıydı

Belediye Başkanı Balkondan Nikah Kıydı
REKLAM ALANI
27.07.2021
99
A+
A-

Edirne’nin Keşan ilçesinde, corona virüsü testi pozitif olduğu için evinde karantina altına olan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, söz verdiği çiftin nikahını balkondan gerçekleştirdi.

Kader Çakır ve Ertuğrul Katı çiftine nikahlarını kıymak için söz veren Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, geçtiğimiz hafta corona virüsüne yakalanmıştı. Çiftin nikah günü geldiğinde karantinadaki Helvacıoğlu’nun evinin önüne gelen gelen çift, burada nikah töreni gerçekleştirdi.

BALKON ALTINA TÖREN ALANI KURULDU

Başkanının evinin balkonunun altında kurulan tören alanında kıyılan nikaha, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal da nikah şahidi olarak katıldı.

Nikah öncesi davete katılanlara hitap eden Damat Ertuğrul Katı, gelenlere teşekkür ederken, “Nikah için başvuru yaptığımız gün belediyeye gittiğimizde bizim bir talebimiz vardı. Öncelikle Belediye Başkanımız Mustafa Helvacıoğlu’nun nikahımızı kıymasını istedik. Kendisine geçmiş olsun diyor ve bir süre önce aramıza dönmesini bekliyoruz. Şu anda kendisi yanımızda olamadı ama biz ona bir sürpriz yapalım biz ona gelelim dedik” diye konuştu.

Gelin Kader Çakır ise bu mutlu günlerinde Başkan Helvacıoğlu’nun taleplerini geri çevirmedikleri için mutlu olduklarını belirtirken, törene katılan herkese teşekkür ettiğini söyledi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.