Bayılan Öğrenciye İlk Müdahale Kaymakam Bakan’dan

Bayılan Öğrenciye İlk Müdahale Kaymakam Bakan’dan
REKLAM ALANI
04.10.2021
70
A+
A-

İstanbul Etiler’de bir okulun düzenlediği programa katılan Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan, bayılan öğrencinin yardımına koştu. Öğrenciye ilk müdahaleyi yapan Kaymakam Bakan, panik sırasında öğrenciyi kucağında taşıyarak sağlık ekipleri gelene kadar güvene aldı.

Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan, Etiler Anadolu Lisesi’nde düzenlenen bir etkinliğe katıldı. Program sırasında bir öğrenci tansiyona bağlı olarak fenalaşıp bayıldı. Bayılan öğrenciyi Kaymakam Bakan, kucağında içeriye taşıdı. Yaşanan panik ve kaymakamın öğrenciyi kucağında taşıma anı güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.,

“BAŞIMIZIN ÜZERİNDE TAŞIRIZ…”

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, bir etkinlik sırasında okulda bayılan öğrenciye ilk müdahaleyi yaptıktan sonra kucağında taşıyan Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan’ı tebrik etti.

Sosyal medya hesabından okulun o anları içeren güvenlik kamera görüntülerini paylaşan Vali Yerlikaya, “Etiler Anadolu Lisesi’nde katıldığı etkinlikte bayılan bir öğrencimize ilk müdahaleyi yapan, panik anlarında öğrencimizi kucağında taşıyan Beşiktaş Kaymakamımız Sayın Önder Bakan’ı tebrik ediyorum. Öğrencimize geçmiş olsun” ifadelerine yer verdi.

Kaymakam Önder Bakan da Vali Yerlikaya’nın bu paylaşımına, “Teşekkür ediyorum Sayın Valim; ülkemizin geleceği olan genç kardeşlerimizi başımızın üzerinde taşırız” ifadeleriyle yanıt verdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.