Başkan Şehit Ailelerini Tek Tek Aradı

Başkan Şehit Ailelerini Tek Tek Aradı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 05.04.2020
263
A+
A-

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Konyalı şehit aileleri, gaziler, 65 yaş ve üstü vatandaşları telefonla arayarak bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu. Başkan Kılca, “Ben de sizin bir evladınızım. Neye ihtiyacınız olursa 24 saat beni arayabilirsiniz. Bu zor günlerimizde tüm imkanlarımızla sizlerin emrindeyiz” dedi.

Konyalı şehit ailelerini de tek tek arayan ve ailelerin hal hatırlarını soran Hasan Kılca, zor süreçten geçilen bu dönemlerde mümkün olduğunca vatandaşların sağlıkları için dışarıya çıkmamalarını tavsiyesinde de bulundu.

Kılca, “Siz büyüklerimiz, milletimizin ve bizlerin her şeyisiniz. Herhangi bir ihtiyacınız olursa belediyemizi ve beni 24 saat arayabilirsiniz. Beni ailenizin bir evladı olarak görmenizi arzu ediyorum. Bu zor günlerimizde tüm imkanlarımızla sizlerin ve tüm Karatay’ımızın emrindeyiz” dedi.

Başkan Hasan Kılca’nın bu sürpriz telefonuyla mutlu oldukları söyleyen şehit aileleri, gaziler ve yaşlılar da, “Devletimizin yanındayız, kurallara uyuyoruz. Allah sizlerden razı olsun, sizleri başımızdan eksik etmesin.” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.