Bakan Kurum’un Söz Verdiği Traktör Teslim Edildi

Bakan Kurum’un Söz Verdiği Traktör Teslim Edildi
REKLAM ALANI
12.08.2021
65
A+
A-

Muğla’nın Seydikemer ilçesi Arifler Mahallesi’nde çıkan ve birçok mahalleye yayılan orman yangınına müdahale ederken traktörü devrilerek yaralanan çiftçi Süleyman Yıldırım’a verilen söz yerine getirildi.

Yıldırım’a traktörü, Seydikemer Kaymakamı Ayhan Yazgan ve Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz teslim etti.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Seydikemer’in Arifler Mahallesi’nde 1 Ağustos Pazar günü çıkan ve Kabağaç Mahallesi’ne de sıçrayan orman yangınına müdahale ederken Kabaağaç bölgesinde traktörü devrilerek altında kalıp yaralanan Süleyman Yıldırım’a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştu. Bakan Kurum, bu ziyaretinde Yıldırım’a traktör sözü vermişti.

“DEVLETİMİZ TÜM YARALARI SARAR”

Seydikemer Kaymakamı Ayhan Yazgan, Bakan Kurum’un Yıldırım’ı ziyareti sırasında kaza yaptığı traktörün yerine yeni araç sözü verdiğini ve bu sözün yerine getirildiğini belirterek, şunları söyledi:

“Devletimiz tüm yaraları sarar. Süleyman kardeşimizin traktörü hasar görmüştü. Bakanımız verdiği sözü bugün hızlı bir şekilde gerçekleştirdi. Sayın Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u temsilen burada traktörün anahtarını Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ile birlikte Süleyman kardeşimize teslim ediyoruz. Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin.” dedi.

Vatan için bir ve beraber olalım diyen Süleyman Yıldırım ise “Bakanımıza, akabinde Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız olmak üzere hepsine çok teşekkür ediyorum. Hepsinden Allah razı olsun. İyi ki varsınız! Bizde vatan için var olalım, el birlik olalım, hep beraber olalım. Her şey için teşekkür ederim” diye konuştu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.