‘Aydın sağlık alanında kaliteli bir yapıya ulaştı’

‘Aydın sağlık alanında kaliteli bir yapıya ulaştı’
REKLAM ALANI
07.04.2023
12
A+
A-

Türkiye’nin sağlık hizmetlerinde ulaştığı noktanın gurur verici olduğunu ifade eden Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, “Aydın da payına düşeni almış, sağlık alanında kaliteli ve etkin bir yapıya ulaşmıştır” dedi.  

Dünya Sağlık Günü ve 7-13 Nisan Sağlık Haftası sebebiyle Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, bir mesaj yayınladı. Mesajında Türkiye’nin sağlık hizmetlerinde ulaştığı noktanın gurur verici olduğunu ifade eden Vali Aksoy, şunları kaydettİ.

“Bir ülke için sağlık hizmetlerinde ulaşılan nokta, o ülkenin gelişmişlik düzeyinin en temel göstergelerinden biri olarak kabul edilmektedir. Gelişmekte olan ülkemizin sağlık hizmetlerinin sunulmasında ulaşmış olduğu seviye de bu açıdan sevindirici ve gurur vericidir. Sağlıklı bir toplum meydana getirmenin sağlıklı bireyler yetiştirmekle mümkün olacağının bilincinde olan devletimiz, tüm ülkeyi kuşatan sağlık yatırımlarıyla vatandaşlarımızın sağlık ihtiyaçlarına vatandaş odaklı ve kaliteli hizmet anlayışıyla cevap vermektedir.” 

Aydın’ın sağlık kalitesinin her geçen gün daha da arttığına dikkati çeken Vali Aksoy, “Ülkemizde gerçekleşen sağlık reformlarından Aydın ilimiz de payına düşeni almış, sağlık alanında kaliteli ve etkin bir yapıya ulaşmıştır. İnşaatı devam eden Aydın Şehir Hastanemiz de hizmete girdiğinde vatandaşımıza sunulan sağlık hizmeti daha üst noktalara taşınmış olacaktır” ifadelerini kullandı.  

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.