Arzusunu Resimle Dile Getirdi

Arzusunu Resimle Dile Getirdi
REKLAM ALANI
09.07.2021
263
A+
A-

Adana’da, Kozan Kaymakamı Şefik Gürçam, kendisine gönderdiği mektupta “tablet hediye eden kaymakam” resmi çizen ilkokul 2. sınıf öğrencisi küçük Nisanur’un hayalini gerçekleştirdi. Tablet arzusuna resim çizerek cavap veren Nisanur’un eseri alkış aldı.

Adana’nın Kozan ilçesi Kaymakamı Şefik Gürçam, kendisine gönderdiği mektupta “tablet hediye eden kaymakam” resmi çizen ilkokul 2. sınıf öğrencisi küçük Nisanur’un hayalini gerçekleştirdi.

Şehit Yusuf Demiryürek İlkokulu 2. sınıf öğrencisi 8 yaşındaki Nisanur Avli, pandemi sürecinde uzaktan eğitim aldığı günlerde tablet ihtiyacının karşılanması için kendi el yazısı ile Kozan Kaymakamı Gürçam’a mektup yazdı. Nisanur hayalindeki kaymakamı hayal ederek tableti kendisine verdiği anı da resme yansıttı.

Mektup, Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam’a baba Mikail Avli tarafından ulaştırıldı. Resimli mektuptan etkilenen Kaymakam Şafak Gürçam, Nisanur’a hayalindeki tableti resimdeki gibi teslim etti.

Nisanur, derslerine daha da çok çalışacağını ve büyüdüğünde de hemşire olacağını söyledi.

“HAYALLERİNİN HEPSİNE ULAŞIR İNŞALLAH”

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam, “Arkadaşlar bana mektubu getirdiklerinde gerçekten çok mutlu oldum. Nisanur hayalini yazmış ve onu da mektubun bir köşesine resim olarak çizmişti. Mektubun içerisindeki resim çok hoşuma gitti. Arkadaşlarla aile ile irtibata geçilmesini istedim. Nihayetinde tableti temin ettik ve Nisanur’un mektuptaki hayalini gerçekleştirmiş olduk. Bundan dolayı çok mutluyum. İnşallah, ilerleyen yaşlarında hayallerinin hepsine ulaşır” ifadelerini kullandı.

Baba Mikail Avli ise, kızının kendi el yazısı ile mektubu yazdığını ve resmi çizdiğini ifade ederek, kendisinin de kaymakamlığa mektubu teslim ettiğini anlattı. Avli, destek ve ilgisinden dolayı Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam’a teşekkür etti.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.